Aangesloten Kringen

Geschiedkundige vereniging Het Land van Aalst

http://www.hetlandvanaalst.be/

  • Luc Robijns, Putstraat 1, 9310 Aalst luc.robijns@telenet.be 052 35 47 83
  • Geert Van Bockstaele, Bevegemstraat 14, 9620 Zottegem geert.vbockstaele@skynet.be 09 360 19 04

Kring voor Geschiedenis en Kunst van Deinze en de Leiestreek

http://www.kgk-deinze.be

  • Trui Galle, p.a. Lucien Matthyslaan 3 – 5, 9800 Deinze trui.galle@deinze.be 09 381 96 70
  • Willy Jonckheere, Winkelstraat 36, 9800 Deinze willy.jonckheere@telenet.be 09 386 32 78

Oudheidkundige Kring van het Land van Dendermonde

http://www.oudheidkundigekringdendermonde.be/

  • Leo Pée, Dijkstraat 37, 9200 Dendermonde leon.pee@telenet.be 052 22 05 24
  • Aimé Stroobants, Donckstraat 94, 9200 Dendermonde aime.stroobants@dendermonde.be 052 21 30 18

Maatschappij voor Geschiedenis en Oudheidkunde te Gent

www.mgog.be

  • Marc Boone, Sint-Pietersnieuwstraat 35, 9000 Gent marc.boone@ugent.be 09 331 02 25
  • Anne-Laure Van Bruaene, Sint-Pietersnieuwstraat 35, 9000 Gent annelaure.vanbruaene@ugent.be 09 331 02 49
  • Christophe Verbruggen, Sint-Pietersnieuwstraat 35, 9000 Gent Christophe.verbruggen@ugent.be

Historisch Genootschap van het Meetjesland

http://www.appeltjes-meetjesland.org/

  • Hugo Notteboom, Prins Boudewijnlaan 9B, 9991 Adegem hugo.notteboom@ appeltjes-meetjesland.org 050 71 29 12
  • Filip Bastiaen, Oostmolenstraat 216 9880 Aalter voorzitter@appeltjes-meetjesland.org 0498 85 55 70

Geschied- en Oudheidkundige Kring van Oudenaarde

http://www.oudenaarde.be/nl/inwoners/Vrijetijd/Archief/Geschied_en_Oudheidkundige_Kring/

  • Rik Castelain, Wortegemstraat 116, 9700 Oudenaarde renilde.vanderweeen@pandora.be 055 31 38 66
  • Stijn Lybeert, Stadsarchief, Maagdendale 13, 9700 Oudenaarde archief@oudenaarde.be 055 300 706

Geschied- en Oudheidkundige Kring van Ronse en het Tenement van Inde

www.Gokrti.be

Gokrti@gmail.com

  • Jan Laleman, Doorniksesteenweg 15,9600 Ronse janlaleman@hotmail.com 055 311 747
  • Christophe Deschaumes, Lange Steenstraat 40, 9000 Gent christophe.deschaumes@brugge.be
  • Bernard Decraene, Ommegangstraat 94, 9681 Maarkedal Decraenebernard@gmail.com 055 206 116
KOKW ANNALEN.jpg

Koninklijke Oudheidkundige Kring van het Land van Waas

www.kokw.be

  • Chris De Beer, Gustaaf De Ridderstraat 55, 9100 Sint-Niklaas Chris-de.beer@telenet.be 03 776 02 00
  • Ludo Hemelaer, Eupenlaan 36, 9140 Temse ludo.hemelaer@skynet.be 0486 469 370 03 771 18 07

Zottegems Genootschap voor Geschiedenis en Oudheidkunde

  • Danny Lamarcq, Brouwerijstraat 32, 9620 Zottegem danny.lamarcq@skynet.be 09 360 37 43
  • Luc Van Durme, Provinciebaan 310, 9620 Zottegem luc.vandurme@scarlet.be
  • Luc De Both, Jules Lootenslaan 54, 9260 Zottegem luc.de.both@scholengroep20.be lucdeboth@telenet.be 09 360 40 17 0476/21.79.60